Taekwondo klub Hnúšťa na medzinárodnej súťaži v rakúskom Tullne ! - Taekwondo klub Hnúšťa

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Kontakt > clanky

Taekwondo klub Hnúšťa na medzinárodnej súťaži v rakúskom Tullne !

28.03.2015 v sobotu ráno si hnúšťanskí taekwondisti privstali a o 03,30 hod. vyrazili z do rakúseho Tullnu reprezentovať Slovensko, naše mesto a v neposlednom rade aj náš hnúšťanský taekwondo klub. V kategórii jednotlivcov dievčatá žiačky nás reprezentovali Ivka Kyseľová a Petra Porubiaková. Úspešnejšia bola Ivka Kyseľová, ktorá v konkurencii 8 súťažiacich pretekárok nekompromisne zvíťazila a získala pre nás zlatú medailu. Uznanie si vyslúžila aj od medzinárodných rozhodcov, ktorí ju za predvedený výkon pochválili. Petra Porubiaková i keď podala skvelý výkon, skončila tesne pred pódiovými priečkami na 4. mieste. V najvyššej kategórii junioriek A kategórii nás reprezentovala Kornélia Dovalová, ktorá v medzinárodnej konkurencii vybojovala cenné striebro. Milan Kyseľ v kategórii kadetov obsadil 5. miesto. Tréner za dobré výkony našich taekwondistov odmenil posedením v McDonalde a sladkou zmrzlinou.
Na záver ďakujeme za poskytnuté sponzorstvo pekárni Mive Pek - Miroslav Juhás, ktorá sa zaslúžila o plné brušká našich pretekárov v podobe chutných buchiet.